Najbliższy kurs
»godz. 18:00
Dla kursantów

Dlaczego właśnie my ?

Na obecną chwilę wiele szkół konkuruje ze sobą jedynie ceną, przy czym szkolenie pozostaje na żenująco niskim poziomie, a w niektórych przypadkach gdzie cena nie przekracza tysiąca złotych część programu w ogóle nie jest realizowana. Nasze szkolenia ukierunkowane są na człowieka, a miarą dobrze wykonanej pracy jest zdawalność naszych kursantów.

My konkurujemy jakością usług.

Nasz ośrodek  mimo sporej konkurencji postawił na jakość szkolenia. Kursy które realizujemy owocują wysoką zdawalnością  Naszych klientów, Każdy kursant dostaje wysokiej jakości materiały dydaktyczne oraz uczy się jeździć na  identycznym sprzęcie jak na egzaminach państwowych, co bezsprzecznie ułatwia zdanie egzaminu za pierwszym podejściem.

Naszą dewizą jest wysoki standard.

Jesteśmy szkołą zrzeszającą kompetentnych instruktorów z wielkim doświadczeniem.  Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestronnych, jasnych salach wykładowych wyposażonych w nowoczesne multimedialne pomoce dydaktyczne. Z uwagi na jak największą efektywność szkolenia prowadzone są w małych grupkach i formach aktywizujących słuchaczy, pozwalających na zrozumienie i zapamiętanie maksymalnie dużo najważniejszych i wyłącznie praktycznych wiadomości. To wszystko po to, aby Państwo nie musieli drugi raz uczyć się tego samego w domu lub czego nikomu nie życzymy weryfikując błędy na drodze.

Jazdy szkoleniowe w naszym ośrodku odbywają się w pełnym wymiarze godzin na pojazdach identycznych jak na egzaminie państwowym.

Zajęcia praktyczne realizowane są od rana do wieczora przez 6 dni w tygodniu. Czas jazdy uzgadnia sobie sam kursant w miarę swoich możliwości, a instruktor stara się sprostać jego oczekiwaniom.

Szkoląc się u nas otrzymujecie Państwo aktualny zestaw materiałów do nauki w postaci:

• nowe testy egzaminacyjne
  • podręcznik kierowcy
  • płyta CD ROM z testami
  • program do nauki pytań testowych
  • jazda po trasach egzaminacyjnych Krakowa lub Nowego Targu
  • egzamin wewnętrzny za darmo

Gwarantujemy Państwu efektywne szkolenie w małych grupkach i miłej atmosferze!